Aktualności


 

 • DZIECI - AKTYWNA WIOSNA - 28 SIERPNIA 2010 ROKU

  2010-08-25 09:33
  Zapraszamy na Kozielecki Turniej Zabaw dla dzieci, który jest częścią projektu AKTYWNA WIOSNA współfinansowanego ze środków fundacji J&S Pro Bono Pl. Turniej odbędzie się w sobotę 28 sierpnia 2010 roku o godz. 13.30. Liczne zabawy rozegrają się przy świetlicy w Kozielcu. Udział w turnieju jest otwarty. Zapraszamy Rodziców z Dziećmi do dobrej wspólnej zabawy – przewidziany konkurs wyliczanek, konkurs na zabawę z czasów dzieciństwa Rodziców i wiele innych ciekawych zabaw dla milusińskich z atrakcyjnymi nagrodami. Nasz czas umili również wspólne biesiadowanie przy ognisku!
 • SPORT - AKTYWNA WIOSNA - 28 SIERPNIA 2010 ROKU

  2010-08-25 09:18

  Zapraszamy na III KOZIELECKI TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ, który jest częścią projektu AKTYWNA WIOSNA, współfinansowanego ze środków fundacji J&S PRO BONO. Turniej odbędzie się w sobotę 28 sierpnia 2010 roku o godz 15.00. Udział w Turnieju jest otwarty. Chętne osoby proszone są o zgłaszanie się do  Krzysztofa Michałka do piątku 27.08.2010r. do godz. 18.00 pod nr telefonu 501 630 197. Kolejność rozgrywanych meczy zostanie ustalona w drodze losowania, w dniu turnieju. Zapraszamy do dobrej zabawy z konkurencją sportową w tle. Dla najlepszych zawodników, tego fascynującego sportu przewidziane są atrakcyjne nagrody! Liczymy również na przybycie licznego grona kibiców zagrzewających do walki o pierwsze miejsce!

   

 • SPORT - AKTYWNA WIOSNA - 11 LIPCA 2010 r

  2010-07-21 15:04
  W niedzielę 11 lipca 2010r odbył się w Kozielcu Turniej Piłki Nożnej, na zoorganizowanie  którego STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU WSI KOZIELEC I OKOLIC uzyskało dotację w konkursie AKTYWNA WIOSNA ogłoszonym przez Fundację J&S PRO BONO. W  turnieju udział wzięły cztery drużyny  „Wisła” Gruczno, „ CIS” Cekcyn, „RA MIEL” Bydgoszcz i „LZS” Kozielec-Suponin.
 • AKTYWNA WIOSNA

  2010-06-07 14:57

  Jest to tytuł konkurs w ramach którego Stowarzyszenie uzyskało dotację z Fundacji J&S PRO BONO na realizację projektu TAK dla działania NIE dla narzekania. Młodziczłonkowie stowarzyszenia realizować będą w naj bliższym czasie kilka interesujących działań. Szczegóły i galeria z pierwszych działań w zakładce Projekty.

 • Majowa sobota - pierwsze Święto Wisły w Kozielcu

  2010-06-04 14:26
  W sobotę 29 maja  w Kozielcu odbyła się impreza plenerowa „Święto Wisły”, które było zwieńczeniem realizacji projektu  Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Kozielec i Okolic „Flisackie śpiewanie nad brzegiem Wisły” współfinansowanego przez Fundację Wspomagania Wsi.
 • Flisacy w Kozielcu

  2010-05-17 22:54
  Najprawdziwsi flisacy w Kozielcu po raz drugi. W niedzielę zawitali do naszej nadwiślańskiej wsi uczestnicy V – tego Królewskiego Spławu Wisłą. Spotkanie odbyło się w ramach realizacji przez STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU WSI KOZIELEC I OKOLIC PROJEKTU dotowanego przez Fundację Wspomagania Wsi „Tam gdzie słychać śpiew tam ludzie dobre serca mają - flisackie śpiewanie nad brzegiem Wisły”
 • Koncert Zespołu Hambawenah

  2010-05-09 15:35
   Święto Wisły
 • Święto Wisły – Impreza plenerowa w Kozielcu

  2010-05-09 15:35
   Święto Wisły – Impreza plenerowa w KozielcuInformacje ogólne – impreza jest działaniem kończącym realizację projektu „Tam gzie słychać śpiew tam ludzie dobre serca mają – flisackie śpiewanie nad brzegiem Wisły”.. Projekt współfinansowany przez Fundację Wspomagania Wsi 29 maja 2010 roku zakończenie realizacji projektu – impreza plenerowa w planach: ·         Azymut Wisła – nordic walking szkolenie z instruktorem i marsz (5 km do miejsca gdzie będzie odbywała się impreza plenerowa) ·         Warsztaty garncarskie·         Warsztaty wikliniarskie·         Stragany organizacji pozarządowych LGD (Lokalna Grupa Działania) „Trzy Doliny”, TRGD (Towarzystwo Rozwoju Gminy Dobrcz), STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU WSI KOZIELEC I OKOLIC·         Występy dzieci z gimnazjum w Dobrczu z utworami poznanymi w ramach warsztatów dotyczących tradycji flisactwa·         Konkurs dla uczestników imprezy dotyczących tematyki związanej z flisactwem Wisłą – przeprowadzony przez młodzież·         Rozdanie nagród laureatom – konkursów i zabaw odbywających się na scenie i straganach·         Akcja Plastyczna przeprowadzona przez instruktorów Wojewódzkiego Ośrodka Kultury z Bydgoszczy ·         Koncert zespołu Hambawenah z Krakowa – repertuar etnomuzyka wodniacka·         Kwiaty znad Wisły Mini kiermasz ogrodniczy  - kwiaty balkonowe i rabatowe·         Atrakcje dla dzieci, występy akrobaty cyrkowego, konkursy i zabawy dla dzieci·         Stragany z poczęstunkiem·         Przejażdżki bryczką