Aktualności


 

 • "Rodzic pełną parą" - jeszcze jedno spotkanie

  2014-05-13 16:44

  Dnia 18 maja 2014r. o godzinie 15.00 na terenie Świetlicy Wiejskiej w Kozielcu odbędzie się PIKNIK RODZINNY wieńczący dotychczasowe działania w ramach realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dobrczu w partnerstwie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Wsi Kozielec i Okolic projektu socjalnego pt. „RODZIC PEŁNĄ PARĄ”. Działania kierowane są do rodziców z dziećmi z terenu wsi Kozielec i okolic. Na ten dzień zaplanowane zostały gry, zabawy, konkurencje sportowe na powietrzu z udziałem instruktora ds. kulturalnych Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrczu, animatora Klubiku Dziecięcego SMERFUŚ w Dobrczu, tut. Ludowego Zespołu Sportowego Suponin - Kozielec oraz gminnego wolontariatu. Zapraszamy także na pieczoną kiełbaskę z ogniska!

 • "Rodzic pełną parą" po raz kolejny

  2014-04-26 16:19

  Dnia 26 kwietnia 2014r. pani Monika Michałek koordynatorka  projektu socjalnego pt. „RODZIC PEŁNĄ PARĄ realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dobrczu w partnerstwie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Wsi Kozielec i Okolic  zaprosiła dzieci wraz z rodzicami do świetlicy Wiejskiej w Kozielcu   na kolejne spotkanie warsztatowe.  Warsztaty miały charakter kulinarny. Dzieci wspólnie z rodzicami wypiekały pizze, których spody ufundowała Piekarnia MIZAR z Dobrcza. Ponadto dzieci wzięły udział w konkursie promującym zdrowy styl życia. Wszystko to miało na celu wzmocnienie więzi między rodzicami i dziećmi, co jest bardzo istotne w procesie wychowania naszych pociech.

   

 • Rodzic pełną parą - kontynuacja!!!

  2014-04-12 13:17

  Dnia 12 kwietnia 2014r. w Świetlicy Środowiskowej w Kozielcu odbyły się kolejne zajęcia warsztatowe w ramach realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dobrczu w partnerstwie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Wsi Kozielec i Okolic projektu socjalnego pt. „RODZIC PEŁNĄ PARĄ”. W zajęciach uczestniczyły dzieci wraz z rodzicami z terenu wsi Kozielec i okolic. Współprowadzącą zajęcia była Pani Honorata Zielińska-Szuster – instruktor ds. kulturalnych Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrczu. Warsztaty polegały na wspólnym wykonywaniu prac plastycznych w nawiązaniu do zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Dodatkową atrakcją był teatrzyk na stoliczku pt. „Żabi król”. Poczęstunek zapewniła Piekarnia MIZAR z Dobrcza oraz mamy, będące uczestniczkami projektu. Wszystko to miało na celu wzmocnienie więzi między rodzicami i dziećmi,  ważnego elementu w procesie wychowania naszych pociech.

 • Rodzic pełną parą - kontynuacja!

  2014-04-09 20:26

  Dnia 12 kwietnia 2014r. o godzinie 11.00 w Świetlicy Środowiskowej w Kozielcu odbędą się zajęcia warsztatowe w ramach realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dobrczu w partnerstwie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Wsi Kozielec i Okolic projektu socjalnego pt. „RODZIC PEŁNĄ PARĄ”. Działania kierowane są do rodziców z dziećmi z terenu wsi Kozielec i okolic. W ramach zajęć wykonywane będą prace plastyczne w nawiązaniu do zbliżających się Świąt Wielkanocnych.  Współprowadzącą zajęcia będzie reprezentująca  Gminny Ośrodek Kultury w Dobrczu Pani Honorata Zielińska-Szuster – instruktor ds. kulturalnych. Dodatkową atrakcją będzie teatrzyk na stoliczku pt. „Żabi król”! Serdecznie zapraszamy!

 • Rodzic pełną parą

  2014-04-09 20:10
  Dnia 5 kwietnia 2014r. w Świetlicy Środowiskowej w Kozielcu odbyły się zajęcia warsztatowe w ramach realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dobrczu w partnerstwie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Wsi Kozielec i Okolic projektu socjalnego pt. „RODZIC PEŁNĄ PARĄ”.
 • Nowy projekt - Rodzic pełną parą

  2014-04-04 12:15
 • UROCZYSTE OTWARCIE ŚCIEŻKI EDUKACYJNO-PRZYRODNICZEJ

  2011-05-29 16:20
  28 maja 2011r. odbyło się Uroczyste otwarcie ścieżki. Po spotkanie przy drewnianym kościółku w Kozielcu, wyruszyliśmy na trasę naszej nowo powstałej ścieżki edukacyjno-przyrodniczej. Po przemarszu odpoczywaliśmy przy naszej wiejskiej świetlicy, gdzie przy ognisku i muzyce zespołu Własny Port odbyło się się spotkanie integracyjne. Uczestniczyli w nim  mieszkańcy Kozielca i okolic  zaproszeni goście (przedstawiciele samorządu, przedstawiciele placówek edukacyjnych przedstawiciele partnerów oraz wielu miłośników nadwiślańskich krajobrazów i aktywnej turystyki. Ścieżka powstała w wyniku realizacji projektu „Po wiedzę i zdrowie w kozieleckie uroczyska - ścieżka edukacyjno-przyrodnicza  I etap”
 • UROCZYSTE OTWARCIE

  2011-05-23 21:48

  Uroczyste otwarcie ścieżki odbędzie się 28 maja 2011r o godz. 16.00 (spotkanie przy drewnianym kościółku w Kozielcu, wyruszamy na trasę). Po przemarszu przewidziane jest spotkanie przy świetlicy w Kozielcu gdzie przy ognisku i muzyce zespołu Własny Port odbędzie się spotkanie integracyjne. Mieszkańców Kozielca i okolic oraz wszystkich miłośników nadwiślańskich krajobrazów zapraszamy na naszą uroczystość

Strony: « Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14 Następna »